Barkod 4014162610652

Jbl Artemiokid Çocuklar İçin Canlı Karides Hazırlama Karışım Seti

129,00 TL
160,00 TL
%19 İNDİRİM
Marka Jbl
Barkod 4014162610652

Jbl Artemiokid Çocuklar İçin Canlı Karides Hazırlama Karışım Seti

129,00 TL
160,00 TL
%19 İNDİRİM
Marka Jbl
%19 İNDİRİM
Kargo Bedava
- +
Ürün Özellikleri

Jbl Artemiokid Çocuklar İçin Canlı Karides Hazırlama Karışım Seti

Hazır karışım özel tuz ve Artemya yumurtalarından oluşur.Larvalar 24 – 48 saat sonra yumurtadan çıkar.Hazır karışım 7 – 8 litre su içindir.Çocuklar için kullanımı kolay karides yetiştirme karışımı.

Yumurtadan çıktıktan sonra JBL ArtemioFluid ile beslenmelidir. İçeriği: 230gr (Artemya yumurtaları / tuz karışımı).

*** Kendi ilkel kurbağa karideslerinizi yetiştirin! ***

JBL Artemio Kid 7-8 litre su içinde kendi ilkel kurbağa karideslerinizi (artemia) yetiştirebilmeniz için özel tuz ve yumurtadan oluşan hazır bir karışımdır.

Yapmanız gerekenler

Uygun bir akvaryumun içine 7-8 litre kadar ılık musluk suyu doldurunuz. Yumurta karışımını suyun içine dökünüz, hafifçe karıştırınız ve yumurtalar açılana kadar bekleyiniz.Yumurtalar en iyi şekilde ışık gelen bir pencerenin yanında ya da aynı aydınlıkta ve sıcaklıkta olan bir yerde de açılabilir. 24-48 saat arasında minik karides yumurtaları açılır ve suyun içinde ufak, hareket eden noktalar görürsünüz. Boş yumurta kabukları suyun üzerine çıkar. Karidesleriniz yumurtadan çıktıktan 3 gün sonra uygun besine ihtiyaç duyarlar. Bu besini en yakın pet shopda JBL ArtemioFluid adıyla bulabilirsiniz.

Eğer küçük ve uygun bir akvaryumunuz yoksa ilkel karideslerinizi, büyük bir kavanoz gibi, camdan bir kabın içinde yapabilirsiniz. Kabın en az iki litre su alması gereklidir. Kullanımdan önce kabı iyice suyla temizlemeniz gereklidir. Bir litre su için bir kapak dolusu ArtemioKid tuz ve yumurta karışımı atınız, suya atınız ve hafifiçe karıştırınız. Sonra yukarıda bahsedilen talimatları uygulayabilirsiniz.

Dikkate alınması gereken diğer noktalar:

İlkel karidesler için en iyi yerler:

* En iyi yer, içinde ilkel karides bulunan akvaryumu ya da cam kabı yerleştirebileceğiniz sıcak ve ışık alan bir alandır; cam kenarı gibi. Tam güneş alan bir pencere kenarı olmamalıdır. Kuzeye bakan bir pencere uygun olacaktır.

Karideslerinizi nasıl besleyeceksiniz:

* Tuz ve yumurta karışımı, ilkel karideslerin 3 gün oyunca beslenebilmesi için yeterli besin miktarına sahiptir. Bu süre içinde karidesleri beslemeniz gerekmez. Sonradan ilkel karidesler beslenmek için minik alglara ihtiyaç duyarlar. Bu besini size en yakın pet shopda JBL ArtemioFluid adıyla bulabilirsiniz.

Şunu unutmayınız: Yaklaşık 8 litre olan bir akvaryum için, ilk hafta, iki günde bir suya bir damla besin damlatınız. Karidesleriniz bir kavanozun içindeyse, bir damla besin 4-5 gün yetecektir. İkinci hafta, karidesleriniz biraz daha büyüyünce besin miktarını bir damla daha artırabilirsiniz.

* Damlattığınız besin suyu bulanıklaştırır ve yeşilimsi bir renge döndürür. Küçük karidesler suyu “yiyerek temizledikten sonra” bir ya da iki damla damlatabilirsiniz. İki ya da üç hafta sonra karidesleriniz tam boyutlarına ulaşırlar ve yaklaşık bir buçuk sanitm boyutunda olurlar.

UYARI: Asla gerekenden fazla besin vermeyiniz! Bu suyu kirletir ve karidesler yaşayamaz. Günde birkaç kez suyu dikkatli bir şekilde karıştırınız. Bu dibe çöken kalıntıların su yüzeyine çıkmasını ve suya oksijenin karışmasını sağlar.

İlkel karidesleriniz için gereken su:

* Farkettiğiniz üzere karidesler yaşamak için tuzlu suya ihtiyaç duyarlar. Tuzlu su olmadan yaşayamazlar. Ama çok fazla tuz onlara zarar verir. Bu yüzden ilk koyduğunuz günkü su seviyesini belirleyebilmeniz için akvaryumunuzun ya da cam kabınızın dışına, su seviyesinin bulunduğu noktayı bir bant yardımıyla işaretleyiniz. Böylece su eklemek istediğiniz de ne kadar eklemeniz gerektiğini belirleyebilirsiniz.

* Su zamanla buharlaşır ve uçar.Bantın bulunduğu seviyeye kadar düzenli olarak musluk suyuyla doldurmanız gereklidir. Yalnızca saf su buharlaşıp uçtuğu için, geride kalan su içindeki tuz miktarı fazlalaşır. Düzenli olarak musluk suyuyla doldurursanız, su miktarı aalır ve normal seviyelere döner.

Her 2-3 haftada bir karideslerine temiz su sağlayınız. Bunun için, temiz bir kabın içine ya da ikinci bir cam kaba tuzlu su hazırlayınız. Özel tuzu pet shoplardan JBL ArtemioSal adıyla temin edebilirsiniz. Akvaryumunuzda ya da cam kabınızda bulunan musluk suyu miktarının yarısı gereklidir. ArtemioKid kutusundan bir litre su için bir kapak dolusu tuz atınız. Suyu iyice karıştırınız ve 2 gün bekleyiniz. Sonra temiz bir kap ya da hortum yardımıyla karideslerinizin buluduğu suyun yarısını alınız. Karideslerinizin kaçmaması için dikkat ediniz! Sonra akvaryumunuza ya da cam kabınıza yeni karıştırılmış suyu katınız.

* Karideslerin Gözlemlenmesi: Karidesler ilginç yaratıklardır. Bu yaratıkları en iyi şekilde küçük bir miktar suyun içinde büyüteç ile gözlemleyebilirsiniz. Bunun için küçük beyaz bir tabak kullanabilirsiniz. Elbette tabağın tamamıyla temiz olması temiz olması ve üzerinde yemek kalıntısı bulunmaması gereklidir. Karidesinizin bulunduğu sudan az bir miktar alarak tabağa koyunuz, sonra da içine birkaç tane karides koyunuz. Böylece nasıl yüzdükleriniz, kaç bacakları olduğunu vb. rahatça gözlemleyebilirsiniz.

Kargo & İade

İade & Değişim Süreci Kaç Gündür?
Siparişin teslimatından sonraki 7 iş günü içerisindedir.

 

İade & Değişim Ücretli midir?
İade & Değişim talebiyle petimce.com'a gönderdiğiniz ürünlerin tüm kargo masrafları firmamıza aittir.

 

Hangi Ürün/Ürünler İade & Değişim Kapsamına Girmez?
Etiketi koparılmış yada hızlı tahrip olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Akvaryum malzemeleri kapalı ambalajdaki vitamin ve besin takviyeleri gibi ürünler açılmış,denenmiş ve bozulmuş, kullanılmış olmaları halinde iade edilemez.

 

Hangi Ürün/Ürünler İade & Değişim Kapsamına Girer?
Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş ürünler acil iade kapsamına girmektedir. Gelen ürün beğenilmediği ve kullanılmadığı(etiketi koparılmamış) durumda iade & değişim kapsamına girmektedir.

 

İade & Değişim Süreci Nasıl Başlatılır?
İade & değişim yapmak istediğiniz ürünlerin yer aldığı siparişi, hesabım > siparişlerim bölümünden bulduktan sonra butonuna tıklayınız. Karşınıza gelen form aracılığıyla istediğiniz ürünü iade & değişim olarak gönderebilirsiniz. Eğer "İade Talebi Oluştur" butonunu siparişlerim bölümünde göremiyorsanız, iade & değişim süreci sona ermiş demektir.

 

İnternet Sitesinden İade & Değişim Talebi Oluşturdum, Şimdi Ne Yapmam Gerekiyor?
En yakın MNG Kargo şubelerine gidip, ürünleri KC SANAL MAĞAZA İNŞ.DAN.LTD.ŞTİ Kocaeli Gebze karşı ödemeli olarak göndermek istediğinizi söylemelisiniz.

 

Resmi Firma Adı ve Adresi Nedir?
Firma Adı: KC SANAL MAĞAZA İNŞ.DAN.SAN.ve TİC.LTD.ŞTİ
Adres      : OSMANYILMAZ MAH. 620/3 SOK. NO: 6 /3 GEBZE KOCAELİ

 

Ürünlerimi Başka Kargo Firmaları İle Gönderebilir Miyim?
Sürat ve MNG Kargo haricinde diğer kargo firmaları ile yapılan gönderilerin kargo ücreti göndericiye aittir. Diğer kargo firmaları ile karşı ödemeli gönderilen ürünler firmamız tarafından teslim alınmayacaktır.

 

Ürünleri Kargo İle Gönderdim Şimdi Ne Olacak?
İade & Değişim işlemlerinin başlatılabilmesi için, öncelikle göndermiş olduğunuz ürünlerin bizlere ulaşması gerekmektedir. Ürünler bizlere ulaşıp, iade & değişim talebi onaylandıktan sonra hesabınıza, ürünlerin toplam tutarı "Değişim Puanı" olarak tanımlanır. Bu tutar tanımlandıktan sonra yeni bir sipariş oluşturularak değişim puanınızı kullanabilirsiniz. Para iadesi istemişseniz gönderdiğiniz IBAN numarasına para iadesi yapılacaktır. Tüm bu süreçleri iade taleplerim bölümünden takip edebilirsiniz. Ayrıca kapıda ödeme ve kargo bedelleri gibi ürün dışı tutar iadeleri yapılmamaktadır.

 

Kapıda Ödeme İle Verilen Siparişlerinin Para İadesi Nasıl Yapılır?
İade talebi oluştururken, vermiş olduğunuz IBAN numarasına tanımlı olan kartınıza 15 iş gün içinde iade işlemi gerçekleştirilir. Vermiş olduğunuz bilgiler yanlış ise para banka tarafından petimce.com’a iade edilir ve bu gecikmeden petimce.com sorumlu değildir, daha sonra doğru bilgileri tarafımıza bildirdiği sürece aynı işlem tekrar yapılır. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda yada banka kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve petimce.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

 

Kredi Kartı İle Verilen Siparişlerinin Para İadesi Nasıl Yapılır?
Siparişinizi oluştururken kullanmış olduğunuz kredi kartı yada banka kartına iade yapılır. Eğer iade esnasında sistemsel bir sorun yaşanırsa; iade talebi oluştururken, vermiş olduğunuz IBAN numarasına tanımlı olan kartınıza 15 iş günü içinde iade işlemi gerçekleştirilir. Vermiş olduğunuz bilgiler yanlış ise para banka tarafından petimce.com’a iade edilir ve bu gecikmeden petimce.com sorumlu değildir, daha sonra doğru bilgileri tarafımıza bildirdiği sürece aynı işlem tekrar yapılır. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda yada banka kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve petimce.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

 

İade Edilen Ürünün/Ürünlerin Geri Ödemesi Ne Zaman Yapılır?
Ürünler bize ulaştıktan sonra, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra petimce.com tarafından kredi kartınıza yada vermiş olduğunuz banka kartına 15 iş gün içinde iade işlemi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda yada banka kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve petimce.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

 

Taksitli Alışverişlerde Tutar İadesi Neden Taksitli Yapılır?
Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak yapılmaktadır.

Saygılarımızla,
petimce.com Ekibi.

İstanbul İçi Aynı Gün Teslimat

Dilediğiniz alışverişi yapın,aldıklarınızı EN HIZLI şekilde size yollayalım!
Saat 11:00'a kadar verilen siparişler Aynı Gün, 11:00'dan sonra verilen siparişler Ertesi Gün adresinize teslim edilir. Kuryelerimiz 12:00-22:00 saatleri arasında teslimat yapmaktadır.
Siparişleriniz verirken PETIMCE EXPRESS seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz seçtiğiniz kargo firmasına verilecektir.
Resmi tatil,Pazar Günleri,Bayram Günleri ve sokağa çıkma yasağı olan günlerde Aynı Gün Teslimat hizmeti takip eden ilk iş gününde kuryeye verilir.
Hizmet dışında kalan bölge listesi aşağıdadır. Bu Bölgeler harici İstanbul'un Tüm Mahallerine PETIMCE EXPRESS ile gönderim yapılmaktadır.
Hizmet ile ilgili gönderim bölgeleri hakkında daha fazla bilgi almak için bize 08508888738 WhatsApp ya da Telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

PETIMCE EXPRESS HİZMET KAPSAMI ALANI DIŞINDA KALAN BÖLGELER
Adalar-Arnavutköy-Silivri-Şile-Çatalca
BEYKOZ(Aşağıda isimleri bulunan Yerler)
İshaklı-Kılıçlı-Bozhane-Göllü-Riva-Anadolu Feneri-Cumhuriyet-Öğümce-Paşamandıra-Mahmut Şevket Paşa-Alibahadır-Poyrazköy-Anadolu Kavağı-Akbaba Köyü-Kaynarca-Dereseki Köyü-Örnekköy-Elmalı-Zerzevatçı-Polonezköy-Görele-Çengeldere-Yavuz Selim-Çiftlik-Fatih
BÜYÜKÇEKMECE(Aşağıda İsimleri Bulunan Yerler)
Celaliye-Kamiloba-Kumburgaz-Yenimahalle-Bahçelievler-Türkoba-Murat Çeşme-Ahmediye-Alkent 2000-Sinanoba-Mimaroba-Ekinoba-Mimar Sinan-Murat Çeşme-Karaağaç
ÇEKMEKÖY(Aşağıda İsimleri Bulunan Yerler)
Alemdağ-Nişantepe-Çatalmeşe-Reşadiye-Ömerli-Hüseyinli-Sırapınar-Koçullu
EYÜPSULTAN(Aşağıda İsimleri Bulunan Yerler)
Akpınar-Ağaçlı-Çiftalan-İhsaniye-Işıklar-Odayeri-Pirinççi
PENDİK(Aşağıda İsimleri Bulunan Yerler)
Kurtdoğmuş-Kurla Köyü-Emirli Köyü-Ballıca-Göçbeyli
SANCAKTEPE (Aşağıda İsimleri Bulunan Yerler)
Paşaköy-Hilal-Mevlana-Yunus Emre
SARIYER(Aşağıda İsimleri Bulunan Yerler)
Rumeli Kavağı-Kazım Karabekir Paşa-Bahçeköy Yeni Mahalle-Bahçeköy Merkez-Bahçeköy Kemer Mahallesi-Garipçe-Rumelifeneri Köyü-Demirciköy-Kumköy-Uskumruköy-Gümüşdere-Kısırkaya

Yorumlar
Yorum Yap
  • Ürün Özellikleri
  • Kargo & İade
  • İstanbul İçi Aynı Gün Teslimat
  • Yorumlar

Jbl Artemiokid Çocuklar İçin Canlı Karides Hazırlama Karışım Seti

Hazır karışım özel tuz ve Artemya yumurtalarından oluşur.Larvalar 24 – 48 saat sonra yumurtadan çıkar.Hazır karışım 7 – 8 litre su içindir.Çocuklar için kullanımı kolay karides yetiştirme karışımı.

Yumurtadan çıktıktan sonra JBL ArtemioFluid ile beslenmelidir. İçeriği: 230gr (Artemya yumurtaları / tuz karışımı).

*** Kendi ilkel kurbağa karideslerinizi yetiştirin! ***

JBL Artemio Kid 7-8 litre su içinde kendi ilkel kurbağa karideslerinizi (artemia) yetiştirebilmeniz için özel tuz ve yumurtadan oluşan hazır bir karışımdır.

Yapmanız gerekenler

Uygun bir akvaryumun içine 7-8 litre kadar ılık musluk suyu doldurunuz. Yumurta karışımını suyun içine dökünüz, hafifçe karıştırınız ve yumurtalar açılana kadar bekleyiniz.Yumurtalar en iyi şekilde ışık gelen bir pencerenin yanında ya da aynı aydınlıkta ve sıcaklıkta olan bir yerde de açılabilir. 24-48 saat arasında minik karides yumurtaları açılır ve suyun içinde ufak, hareket eden noktalar görürsünüz. Boş yumurta kabukları suyun üzerine çıkar. Karidesleriniz yumurtadan çıktıktan 3 gün sonra uygun besine ihtiyaç duyarlar. Bu besini en yakın pet shopda JBL ArtemioFluid adıyla bulabilirsiniz.

Eğer küçük ve uygun bir akvaryumunuz yoksa ilkel karideslerinizi, büyük bir kavanoz gibi, camdan bir kabın içinde yapabilirsiniz. Kabın en az iki litre su alması gereklidir. Kullanımdan önce kabı iyice suyla temizlemeniz gereklidir. Bir litre su için bir kapak dolusu ArtemioKid tuz ve yumurta karışımı atınız, suya atınız ve hafifiçe karıştırınız. Sonra yukarıda bahsedilen talimatları uygulayabilirsiniz.

Dikkate alınması gereken diğer noktalar:

İlkel karidesler için en iyi yerler:

* En iyi yer, içinde ilkel karides bulunan akvaryumu ya da cam kabı yerleştirebileceğiniz sıcak ve ışık alan bir alandır; cam kenarı gibi. Tam güneş alan bir pencere kenarı olmamalıdır. Kuzeye bakan bir pencere uygun olacaktır.

Karideslerinizi nasıl besleyeceksiniz:

* Tuz ve yumurta karışımı, ilkel karideslerin 3 gün oyunca beslenebilmesi için yeterli besin miktarına sahiptir. Bu süre içinde karidesleri beslemeniz gerekmez. Sonradan ilkel karidesler beslenmek için minik alglara ihtiyaç duyarlar. Bu besini size en yakın pet shopda JBL ArtemioFluid adıyla bulabilirsiniz.

Şunu unutmayınız: Yaklaşık 8 litre olan bir akvaryum için, ilk hafta, iki günde bir suya bir damla besin damlatınız. Karidesleriniz bir kavanozun içindeyse, bir damla besin 4-5 gün yetecektir. İkinci hafta, karidesleriniz biraz daha büyüyünce besin miktarını bir damla daha artırabilirsiniz.

* Damlattığınız besin suyu bulanıklaştırır ve yeşilimsi bir renge döndürür. Küçük karidesler suyu “yiyerek temizledikten sonra” bir ya da iki damla damlatabilirsiniz. İki ya da üç hafta sonra karidesleriniz tam boyutlarına ulaşırlar ve yaklaşık bir buçuk sanitm boyutunda olurlar.

UYARI: Asla gerekenden fazla besin vermeyiniz! Bu suyu kirletir ve karidesler yaşayamaz. Günde birkaç kez suyu dikkatli bir şekilde karıştırınız. Bu dibe çöken kalıntıların su yüzeyine çıkmasını ve suya oksijenin karışmasını sağlar.

İlkel karidesleriniz için gereken su:

* Farkettiğiniz üzere karidesler yaşamak için tuzlu suya ihtiyaç duyarlar. Tuzlu su olmadan yaşayamazlar. Ama çok fazla tuz onlara zarar verir. Bu yüzden ilk koyduğunuz günkü su seviyesini belirleyebilmeniz için akvaryumunuzun ya da cam kabınızın dışına, su seviyesinin bulunduğu noktayı bir bant yardımıyla işaretleyiniz. Böylece su eklemek istediğiniz de ne kadar eklemeniz gerektiğini belirleyebilirsiniz.

* Su zamanla buharlaşır ve uçar.Bantın bulunduğu seviyeye kadar düzenli olarak musluk suyuyla doldurmanız gereklidir. Yalnızca saf su buharlaşıp uçtuğu için, geride kalan su içindeki tuz miktarı fazlalaşır. Düzenli olarak musluk suyuyla doldurursanız, su miktarı aalır ve normal seviyelere döner.

Her 2-3 haftada bir karideslerine temiz su sağlayınız. Bunun için, temiz bir kabın içine ya da ikinci bir cam kaba tuzlu su hazırlayınız. Özel tuzu pet shoplardan JBL ArtemioSal adıyla temin edebilirsiniz. Akvaryumunuzda ya da cam kabınızda bulunan musluk suyu miktarının yarısı gereklidir. ArtemioKid kutusundan bir litre su için bir kapak dolusu tuz atınız. Suyu iyice karıştırınız ve 2 gün bekleyiniz. Sonra temiz bir kap ya da hortum yardımıyla karideslerinizin buluduğu suyun yarısını alınız. Karideslerinizin kaçmaması için dikkat ediniz! Sonra akvaryumunuza ya da cam kabınıza yeni karıştırılmış suyu katınız.

* Karideslerin Gözlemlenmesi: Karidesler ilginç yaratıklardır. Bu yaratıkları en iyi şekilde küçük bir miktar suyun içinde büyüteç ile gözlemleyebilirsiniz. Bunun için küçük beyaz bir tabak kullanabilirsiniz. Elbette tabağın tamamıyla temiz olması temiz olması ve üzerinde yemek kalıntısı bulunmaması gereklidir. Karidesinizin bulunduğu sudan az bir miktar alarak tabağa koyunuz, sonra da içine birkaç tane karides koyunuz. Böylece nasıl yüzdükleriniz, kaç bacakları olduğunu vb. rahatça gözlemleyebilirsiniz.

Yorum Yap

İade & Değişim Süreci Kaç Gündür?
Siparişin teslimatından sonraki 7 iş günü içerisindedir.

 

İade & Değişim Ücretli midir?
İade & Değişim talebiyle petimce.com'a gönderdiğiniz ürünlerin tüm kargo masrafları firmamıza aittir.

 

Hangi Ürün/Ürünler İade & Değişim Kapsamına Girmez?
Etiketi koparılmış yada hızlı tahrip olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Akvaryum malzemeleri kapalı ambalajdaki vitamin ve besin takviyeleri gibi ürünler açılmış,denenmiş ve bozulmuş, kullanılmış olmaları halinde iade edilemez.

 

Hangi Ürün/Ürünler İade & Değişim Kapsamına Girer?
Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş ürünler acil iade kapsamına girmektedir. Gelen ürün beğenilmediği ve kullanılmadığı(etiketi koparılmamış) durumda iade & değişim kapsamına girmektedir.

 

İade & Değişim Süreci Nasıl Başlatılır?
İade & değişim yapmak istediğiniz ürünlerin yer aldığı siparişi, hesabım > siparişlerim bölümünden bulduktan sonra butonuna tıklayınız. Karşınıza gelen form aracılığıyla istediğiniz ürünü iade & değişim olarak gönderebilirsiniz. Eğer "İade Talebi Oluştur" butonunu siparişlerim bölümünde göremiyorsanız, iade & değişim süreci sona ermiş demektir.

 

İnternet Sitesinden İade & Değişim Talebi Oluşturdum, Şimdi Ne Yapmam Gerekiyor?
En yakın MNG Kargo şubelerine gidip, ürünleri KC SANAL MAĞAZA İNŞ.DAN.LTD.ŞTİ Kocaeli Gebze karşı ödemeli olarak göndermek istediğinizi söylemelisiniz.

 

Resmi Firma Adı ve Adresi Nedir?
Firma Adı: KC SANAL MAĞAZA İNŞ.DAN.SAN.ve TİC.LTD.ŞTİ
Adres      : OSMANYILMAZ MAH. 620/3 SOK. NO: 6 /3 GEBZE KOCAELİ

 

Ürünlerimi Başka Kargo Firmaları İle Gönderebilir Miyim?
Sürat ve MNG Kargo haricinde diğer kargo firmaları ile yapılan gönderilerin kargo ücreti göndericiye aittir. Diğer kargo firmaları ile karşı ödemeli gönderilen ürünler firmamız tarafından teslim alınmayacaktır.

 

Ürünleri Kargo İle Gönderdim Şimdi Ne Olacak?
İade & Değişim işlemlerinin başlatılabilmesi için, öncelikle göndermiş olduğunuz ürünlerin bizlere ulaşması gerekmektedir. Ürünler bizlere ulaşıp, iade & değişim talebi onaylandıktan sonra hesabınıza, ürünlerin toplam tutarı "Değişim Puanı" olarak tanımlanır. Bu tutar tanımlandıktan sonra yeni bir sipariş oluşturularak değişim puanınızı kullanabilirsiniz. Para iadesi istemişseniz gönderdiğiniz IBAN numarasına para iadesi yapılacaktır. Tüm bu süreçleri iade taleplerim bölümünden takip edebilirsiniz. Ayrıca kapıda ödeme ve kargo bedelleri gibi ürün dışı tutar iadeleri yapılmamaktadır.

 

Kapıda Ödeme İle Verilen Siparişlerinin Para İadesi Nasıl Yapılır?
İade talebi oluştururken, vermiş olduğunuz IBAN numarasına tanımlı olan kartınıza 15 iş gün içinde iade işlemi gerçekleştirilir. Vermiş olduğunuz bilgiler yanlış ise para banka tarafından petimce.com’a iade edilir ve bu gecikmeden petimce.com sorumlu değildir, daha sonra doğru bilgileri tarafımıza bildirdiği sürece aynı işlem tekrar yapılır. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda yada banka kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve petimce.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

 

Kredi Kartı İle Verilen Siparişlerinin Para İadesi Nasıl Yapılır?
Siparişinizi oluştururken kullanmış olduğunuz kredi kartı yada banka kartına iade yapılır. Eğer iade esnasında sistemsel bir sorun yaşanırsa; iade talebi oluştururken, vermiş olduğunuz IBAN numarasına tanımlı olan kartınıza 15 iş günü içinde iade işlemi gerçekleştirilir. Vermiş olduğunuz bilgiler yanlış ise para banka tarafından petimce.com’a iade edilir ve bu gecikmeden petimce.com sorumlu değildir, daha sonra doğru bilgileri tarafımıza bildirdiği sürece aynı işlem tekrar yapılır. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda yada banka kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve petimce.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

 

İade Edilen Ürünün/Ürünlerin Geri Ödemesi Ne Zaman Yapılır?
Ürünler bize ulaştıktan sonra, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra petimce.com tarafından kredi kartınıza yada vermiş olduğunuz banka kartına 15 iş gün içinde iade işlemi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda yada banka kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve petimce.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

 

Taksitli Alışverişlerde Tutar İadesi Neden Taksitli Yapılır?
Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak yapılmaktadır.

Saygılarımızla,
petimce.com Ekibi.

Dilediğiniz alışverişi yapın,aldıklarınızı EN HIZLI şekilde size yollayalım!
Saat 11:00'a kadar verilen siparişler Aynı Gün, 11:00'dan sonra verilen siparişler Ertesi Gün adresinize teslim edilir. Kuryelerimiz 12:00-22:00 saatleri arasında teslimat yapmaktadır.
Siparişleriniz verirken PETIMCE EXPRESS seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz seçtiğiniz kargo firmasına verilecektir.
Resmi tatil,Pazar Günleri,Bayram Günleri ve sokağa çıkma yasağı olan günlerde Aynı Gün Teslimat hizmeti takip eden ilk iş gününde kuryeye verilir.
Hizmet dışında kalan bölge listesi aşağıdadır. Bu Bölgeler harici İstanbul'un Tüm Mahallerine PETIMCE EXPRESS ile gönderim yapılmaktadır.
Hizmet ile ilgili gönderim bölgeleri hakkında daha fazla bilgi almak için bize 08508888738 WhatsApp ya da Telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

PETIMCE EXPRESS HİZMET KAPSAMI ALANI DIŞINDA KALAN BÖLGELER
Adalar-Arnavutköy-Silivri-Şile-Çatalca
BEYKOZ(Aşağıda isimleri bulunan Yerler)
İshaklı-Kılıçlı-Bozhane-Göllü-Riva-Anadolu Feneri-Cumhuriyet-Öğümce-Paşamandıra-Mahmut Şevket Paşa-Alibahadır-Poyrazköy-Anadolu Kavağı-Akbaba Köyü-Kaynarca-Dereseki Köyü-Örnekköy-Elmalı-Zerzevatçı-Polonezköy-Görele-Çengeldere-Yavuz Selim-Çiftlik-Fatih
BÜYÜKÇEKMECE(Aşağıda İsimleri Bulunan Yerler)
Celaliye-Kamiloba-Kumburgaz-Yenimahalle-Bahçelievler-Türkoba-Murat Çeşme-Ahmediye-Alkent 2000-Sinanoba-Mimaroba-Ekinoba-Mimar Sinan-Murat Çeşme-Karaağaç
ÇEKMEKÖY(Aşağıda İsimleri Bulunan Yerler)
Alemdağ-Nişantepe-Çatalmeşe-Reşadiye-Ömerli-Hüseyinli-Sırapınar-Koçullu
EYÜPSULTAN(Aşağıda İsimleri Bulunan Yerler)
Akpınar-Ağaçlı-Çiftalan-İhsaniye-Işıklar-Odayeri-Pirinççi
PENDİK(Aşağıda İsimleri Bulunan Yerler)
Kurtdoğmuş-Kurla Köyü-Emirli Köyü-Ballıca-Göçbeyli
SANCAKTEPE (Aşağıda İsimleri Bulunan Yerler)
Paşaköy-Hilal-Mevlana-Yunus Emre
SARIYER(Aşağıda İsimleri Bulunan Yerler)
Rumeli Kavağı-Kazım Karabekir Paşa-Bahçeköy Yeni Mahalle-Bahçeköy Merkez-Bahçeköy Kemer Mahallesi-Garipçe-Rumelifeneri Köyü-Demirciköy-Kumköy-Uskumruköy-Gümüşdere-Kısırkaya