Jbl Cocos Cava Hindistan Cevizi Akvaryum Dekoru 1/2m

Barkod : 4014162615114
%29
32,64
23,05
Aynı Gün Kargo Hediye Para Alışveriş Listeme Ekle
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Jbl Cocos Cava Hindistan Cevizi Akvaryum Dekoru 1/2m

  *      Balıklar için saklanma ve yumurtlama, teraryum hayvanları için uyuma ve saklanma yeri: Akvaryumlar ve teraryumlar için Hindistan cevizi kabukları

  *      Bireysel tasarlanabilir dekorasyon: Doğal malzemelerle hayvanların yaşam alanlarının benzerini yaratın - Hayvanlar ve insanlar için dekorasyon

  *      Doğal ürün, su nötr: Suya istenmeyen herhangi bir zararlı madde salınmaz

  Akvaryumda bir parça doğa Akvaryumunuzdan bir biyotop akvaryumu yaratın ve yaratıcılığınızı özgür bırakın. Akvaryumunuzu tamamen isteğinize göre şekillendirin ve doğal ürünlerle optik etkiler yaratın. Doğayı ve yaratıcılığı yaşayın.

  Doğal yaşam alanlarını taklit etmek

  Akvaryum ve teraryum hayvanları kendilerini güvende ve iyi hissettikleri beli yerlere ihtiyaç duyarlar. Doğal ortamlarında kökleri veya kovukları seçerler. Bu yerler, saklanma olanağı, yumurtlama veya uyku yeri olarak kullanılır Akvaryumdaki ve teraryumlardaki sevgililerinize kendi gerçek yaşam alanlarından bir parça sunun.

  İşlevsel dekorasyon

  Akvaryum dekorasyonu doğal malzemelerden oluşur ve suyun kalitesini bozmaz. Akvaryum ve teraryum sakinleri ve bitkiler için tehlike içermez.

  Öneri: Dekorasyonu akvaryumda kullanmaya başlamadan önce akar suda yıkayın.

  KARGO TESLİM UYARISI

  Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı telefon veya mail ile birlikte şirketimize bildirilmelidir. TUTANAK TUTULMAMIŞ HİÇBİR HASARLI ve EKSİK ÜRÜN BİLDİRİMİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR. Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka tarafımıza bildirilmelidir. Şirketimizin haberi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

   

  Whatsapp: 0 555 038 17 38

  TEL            : 0 262 642 17 38

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.