JBL Weekend Akvaryum Hafta Sonu Yemi 20 Gr

Barkod : 4014162036124
%17
13,39
11,16
Aynı Gün Kargo Hediye Para Alışveriş Listeme Ekle
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • JBL Weekend Akvaryum Hafta Sonu Yemi 20 Gr

  Balıklar için hafta sonu yemi

  - Her biri üç gün için yeterli 4 adet yem bloğu

  - Orta boyda yaklaşık 15 süs balığının beslenmesini sağlar.

  - Blok sadece balık beslenirken çözünür.

  - Jips içeriği balıklar için tamamen zararsızdır.

  JBL Balık Yemleri - Dünya Çapındaki En Üst Kalite

     Özel Seçilmiş Hammaddeler: Kılçıktan Kaynaklanan yüksek düzeyde fosfat içeren yüksek düzeyde fosfat içeren büyük miktarda balık artığıyla üretilen ucuz balık unu yerine, JBL artık ve ucuz balık unu içermeyen saf balık proteini kullanır. Ancak, o zaman fosfat seviyelerini düşük ve kesinlikle dengelenmiş şekilde tutabilmek için mineral kaynağı olarak dikkatlice ölçülmüş miktarda kılçık unu proteine eklenir.

      Balık Irklarını Korur: JBL balık yemlerini üretmek için bir tane bile balık yakalamaz! Biz sadece balık filetosu üretiminden arta kalan balık parçalarını kullanırız ve prensibimiz şudur: büyük filetolar insanlar için, küçük filetolarsa akvaryum balıklarımız için! Bu şekilde hem yüksek  fosfat içeren balık unu kullanımını engellemiş, hem de yüksek kaliteli saf balık proteini kullanmış oluruz. Sırası gelmişken, balık işleme prosedürü Güney Fransa'da yapılmaktadır. JBL, nesli tehdit altında olan balık ırklarından bütün halde balık alıp işlemeyi reddeder. 

      Geniş İçerik Çeşidi: Kimin Buzdolabında 54 farklı donmuş ya da canlı gıda çeşidi bulunur? Örneğin JBL NovaBel temel yemi toplamda 54 farklı doğal hammadde içeren,7 ayrı pul (flake) içermektedir. Balıklar vahşi hayatta bu çeşitlere alışıktırlar ve akvaryumda daha azını almamalıdırlar!

      Modern ve Hassas Üretim: JBL en yeni üretim tesislerine milyonlarca Euro yatırım yapmıştır ve bu sayede pul yemler ve granüller, tabletler ve çubuklar üretim aşamasında değerli içeriklerini asla kaybetmez.15.000 kilogramlık tamburda (silindirde) pul yemler toplanır ve üretimin hemen ardından hava geçirmez kazanlarda mühürlenmiş bir şekilde saklanır. Bu da vitaminlerin korunmasını sağlar.

      Yüksek kaliteli paketleme ve sızdırmazlık: Hiç yem kutularımızı kapatan herhangi bir JBL folyo kapağını yırtmayı denediniz mi? O zaman bunun neredeyse imkansız olduğunu biliyorsunuzdur! Burada da JBL en üst kalitede malzemelere yatırım yapmıştır ve bu sayede kapalı kutular içerisindeki yüksek yem kalitesi uzun bir süre garantilenmektedir. Kutuların kendisi de yemleri ışık ve havadan koruyacak yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır

  KARGO TESLİM UYARISI

  Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı telefon veya mail ile birlikte şirketimize bildirilmelidir. TUTANAK TUTULMAMIŞ HİÇBİR HASARLI ve EKSİK ÜRÜN BİLDİRİMİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR. Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka tarafımıza bildirilmelidir. Şirketimizin haberi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

   

  Whatsapp: 0 555 038 17 38

  TEL            : 0 262 642 17 38

   

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.