Barkod 8680361060534

Probiolife Kedi Köpek Sindirim Düzenleyici 100 Gr

64,00 TL
80,00 TL
%20 İNDİRİM
Marka Profarm
Barkod 8680361060534

Probiolife Kedi Köpek Sindirim Düzenleyici 100 Gr

64,00 TL
80,00 TL
%20 İNDİRİM
Marka Profarm
%20 İNDİRİM
- +
Ürün Özellikleri

Probiolife Kedi Köpek Sindirim Düzenleyici 100 Gr
Multivitamin, organik iz mineraller, probiyotik (micro-encapsulated Enterococcus faecium  NCIMB 10415), prebiyotik (MOS) ve inaktif maya içeren toz formda tamamlayıcı yem ilavesidir.

Probiyotikler sindirim sistemindeki mikroorganizma dengesini olumlu yönde değiştiren ve yem veya su ile uygulanabilen canlı mikrobiyal katkı maddeleridir.

Probio Life’ın içinde bulunan Enterococcus faecium, sindirim kanalındaki mikrofloranın ekolojik dengesini düzene sokar, Salmonella spp., C. perfringens ve E. coli gibi patojen bakterilerin kolonizasyonunu önler ve yemden yararlanmayı artırarak performansları olumlu yönde geliştirir. Pro Bio Life’ın içinde bulunan E. faecium, bağırsaklara kolonize olan ve normal bağırsak mikroflorasında bulunan yararlı bir mikroorganizmadır.
Prebiyotikler lactobasiller ve bifidobakterler gibi kolonda bulunan yararlı bakterilerin çoğalmalarını ve aktivitelerini stimüle eden ancak konakçının faydalanamadığı besin maddeleridir. Besinler ile alınan ve ince bağırsaklarda sindirilemeyen prebiyotikler kolondaki mikroorganizmalar tarafından fermente edilir ve açığa çıkan metabolitler yararlı bakteriler için enerji kaynağı oluşturur.

Probiyotik ve prebiyotiklerin kombinasyonları simbiyotikler olarak tanımlanırlar. Probio Life’ın içindeki probiyotiklerin ve prebiyotiklerin simbiyotik ilişkisi sonucunda vitaminler, enzimler ve uçucu yağ asitleri sentezlenir, bağırsak pH'sı düşer ve patojen bakterilerin çoğalması baskılanır.

* Probio Life’ın içerdiği probiyotik, besin maddelerinin absorpsiyonuna yardımcı olur, bağırsak florasını düzenler ve sağlıklı bir sindirim sisteminin sürdürülmesini sağlar. İSHAL durumlarının önüne geçer.
* Köpek ve kedilerde hassas mideler için uygundur ve gaz oluşumunu önler. Canlı ve parlak bir tüy yapısı kazandırır. Obesite ve karaciğer hastalıklarının tedavilerine destek olur ve alerji semptomlarının azalmasını sağlar.
* Simbiyotikler immun sistemi destekler ve zararlı patojenlerin bağırsaklara kolonize olmalarına engel olurlar. Probio Life özellikle kötü koşullarda sindirim sistemi mikroflorasındaki dengenin bozulmasını önler.
* Dışkının normal formunu korumasına yardım eder ve koku oluşmasını azaltır. İshal ve kabızlığın düzelmesine yardımcı olur. Mama/yem değişikliklerinde veya bağışıklığın düştüğü durumlarda ortaya çıkabilecek sorunları önler.
* Probio Life’ın içinde ayrıca besleyici değeri fazla olan ve yüksek oranda protein, amino asitler, maya metabolitleri, vitaminler (özellikle B grubu) ve mineraller içeren inaktif maya bulunmaktadır.

BİLEŞİMİ: (1 kg için)                       Miktar ve Birim
Vitamin A                                             2.000.000 IU
Vitamin D3                                           1.000.000 IU
Vitamin E                                                  15.000 IU
Vitamin C                                                  10.000 IU
Vitamin K                                                   2.400 mg
Vitamin H, biotin                                             40 mg
Zn (organik)                                               1.000 mg
Se (organik)                                                 0.35 mg
Probiyotik (micro-encapsulated
E. faecium  NCIMB 10415)*                    1x 1012 cfu
Prebiyotik
İnaktif maya
Aroma
* E. faecium  NCIMB 10415’in köpek ve  kedi, kullanımı için Avrupa birliği (EU) onayına sahiptir.
Kullanım şekli
Köpek;2gr Probio life   kuru mama veya yaş mama ile günlük bir öğün verilmesi yeterlidir.
Kedi;  1 gr Probio life kuru mama veya yaş mama ile günlük bir öğün verilmesi yeterlidir.

Kargo & İade

İade & Değişim Süreci Kaç Gündür?
Siparişin teslimatından sonraki 7 iş günü içerisindedir.

 

İade & Değişim Ücretli midir?
İade & Değişim talebiyle petimce.com'a gönderdiğiniz ürünlerin tüm kargo masrafları firmamıza aittir.

 

Hangi Ürün/Ürünler İade & Değişim Kapsamına Girmez?
Etiketi koparılmış yada hızlı tahrip olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Akvaryum malzemeleri kapalı ambalajdaki vitamin ve besin takviyeleri gibi ürünler açılmış,denenmiş ve bozulmuş, kullanılmış olmaları halinde iade edilemez.

 

Hangi Ürün/Ürünler İade & Değişim Kapsamına Girer?
Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş ürünler acil iade kapsamına girmektedir. Gelen ürün beğenilmediği ve kullanılmadığı(etiketi koparılmamış) durumda iade & değişim kapsamına girmektedir.

 

İade & Değişim Süreci Nasıl Başlatılır?
İade & değişim yapmak istediğiniz ürünlerin yer aldığı siparişi, hesabım > siparişlerim bölümünden bulduktan sonra butonuna tıklayınız. Karşınıza gelen form aracılığıyla istediğiniz ürünü iade & değişim olarak gönderebilirsiniz. Eğer "İade Talebi Oluştur" butonunu siparişlerim bölümünde göremiyorsanız, iade & değişim süreci sona ermiş demektir.

 

İnternet Sitesinden İade & Değişim Talebi Oluşturdum, Şimdi Ne Yapmam Gerekiyor?
En yakın MNG Kargo şubelerine gidip, ürünleri KC SANAL MAĞAZA İNŞ.DAN.LTD.ŞTİ Kocaeli Gebze karşı ödemeli olarak göndermek istediğinizi söylemelisiniz.

 

Resmi Firma Adı ve Adresi Nedir?
Firma Adı: KC SANAL MAĞAZA İNŞ.DAN.SAN.ve TİC.LTD.ŞTİ
Adres      : OSMANYILMAZ MAH. 620/3 SOK. NO: 6 /3 GEBZE KOCAELİ

 

Ürünlerimi Başka Kargo Firmaları İle Gönderebilir Miyim?
MNG Kargo haricinde diğer kargo firmaları ile yapılan gönderilerin kargo ücreti göndericiye aittir. Diğer kargo firmaları ile karşı ödemeli gönderilen ürünler firmamız tarafından teslim alınmayacaktır.

 

Ürünleri Kargo İle Gönderdim Şimdi Ne Olacak?
İade & Değişim işlemlerinin başlatılabilmesi için, öncelikle göndermiş olduğunuz ürünlerin bizlere ulaşması gerekmektedir. Ürünler bizlere ulaşıp, iade & değişim talebi onaylandıktan sonra hesabınıza, ürünlerin toplam tutarı "Değişim Puanı" olarak tanımlanır. Bu tutar tanımlandıktan sonra yeni bir sipariş oluşturularak değişim puanınızı kullanabilirsiniz. Para iadesi istemişseniz gönderdiğiniz IBAN numarasına para iadesi yapılacaktır. Tüm bu süreçleri iade taleplerim bölümünden takip edebilirsiniz. Ayrıca kapıda ödeme ve kargo bedelleri gibi ürün dışı tutar iadeleri yapılmamaktadır.

 

Kapıda Ödeme İle Verilen Siparişlerinin Para İadesi Nasıl Yapılır?
İade talebi oluştururken, vermiş olduğunuz IBAN numarasına tanımlı olan kartınıza 15 iş gün içinde iade işlemi gerçekleştirilir. Vermiş olduğunuz bilgiler yanlış ise para banka tarafından petimce.com’a iade edilir ve bu gecikmeden petimce.com sorumlu değildir, daha sonra doğru bilgileri tarafımıza bildirdiği sürece aynı işlem tekrar yapılır. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda yada banka kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve petimce.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

 

Kredi Kartı İle Verilen Siparişlerinin Para İadesi Nasıl Yapılır?
Siparişinizi oluştururken kullanmış olduğunuz kredi kartı yada banka kartına iade yapılır. Eğer iade esnasında sistemsel bir sorun yaşanırsa; iade talebi oluştururken, vermiş olduğunuz IBAN numarasına tanımlı olan kartınıza 15 iş günü içinde iade işlemi gerçekleştirilir. Vermiş olduğunuz bilgiler yanlış ise para banka tarafından petimce.com’a iade edilir ve bu gecikmeden petimce.com sorumlu değildir, daha sonra doğru bilgileri tarafımıza bildirdiği sürece aynı işlem tekrar yapılır. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda yada banka kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve petimce.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

 

İade Edilen Ürünün/Ürünlerin Geri Ödemesi Ne Zaman Yapılır?
Ürünler bize ulaştıktan sonra, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra petimce.com tarafından kredi kartınıza yada vermiş olduğunuz banka kartına 15 iş gün içinde iade işlemi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda yada banka kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve petimce.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

 

Taksitli Alışverişlerde Tutar İadesi Neden Taksitli Yapılır?
Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak yapılmaktadır.

Saygılarımızla,
petimce.com Ekibi.

İSTANBUL ERTESİ GÜN TESLİMAT

HAFTA İÇİ Saat:20:00'a kadar verilen İSTANBUL teslimatıları ERTESİ GÜN Kapınızda.

CUMARTESİ Saat 17:00'a kadar gelen siparişler PAZARTESİ günü Kapınızda.

CUMARTESİ 17:00'dan sonra ve PAZAR Günü verilen siparişler SALI günü Kapınızda

Yorumlar
Yorum Yap
  • Ürün Özellikleri
  • Kargo & İade
  • İSTANBUL ERTESİ GÜN TESLİMAT
  • Yorumlar

Probiolife Kedi Köpek Sindirim Düzenleyici 100 Gr
Multivitamin, organik iz mineraller, probiyotik (micro-encapsulated Enterococcus faecium  NCIMB 10415), prebiyotik (MOS) ve inaktif maya içeren toz formda tamamlayıcı yem ilavesidir.

Probiyotikler sindirim sistemindeki mikroorganizma dengesini olumlu yönde değiştiren ve yem veya su ile uygulanabilen canlı mikrobiyal katkı maddeleridir.

Probio Life’ın içinde bulunan Enterococcus faecium, sindirim kanalındaki mikrofloranın ekolojik dengesini düzene sokar, Salmonella spp., C. perfringens ve E. coli gibi patojen bakterilerin kolonizasyonunu önler ve yemden yararlanmayı artırarak performansları olumlu yönde geliştirir. Pro Bio Life’ın içinde bulunan E. faecium, bağırsaklara kolonize olan ve normal bağırsak mikroflorasında bulunan yararlı bir mikroorganizmadır.
Prebiyotikler lactobasiller ve bifidobakterler gibi kolonda bulunan yararlı bakterilerin çoğalmalarını ve aktivitelerini stimüle eden ancak konakçının faydalanamadığı besin maddeleridir. Besinler ile alınan ve ince bağırsaklarda sindirilemeyen prebiyotikler kolondaki mikroorganizmalar tarafından fermente edilir ve açığa çıkan metabolitler yararlı bakteriler için enerji kaynağı oluşturur.

Probiyotik ve prebiyotiklerin kombinasyonları simbiyotikler olarak tanımlanırlar. Probio Life’ın içindeki probiyotiklerin ve prebiyotiklerin simbiyotik ilişkisi sonucunda vitaminler, enzimler ve uçucu yağ asitleri sentezlenir, bağırsak pH'sı düşer ve patojen bakterilerin çoğalması baskılanır.

* Probio Life’ın içerdiği probiyotik, besin maddelerinin absorpsiyonuna yardımcı olur, bağırsak florasını düzenler ve sağlıklı bir sindirim sisteminin sürdürülmesini sağlar. İSHAL durumlarının önüne geçer.
* Köpek ve kedilerde hassas mideler için uygundur ve gaz oluşumunu önler. Canlı ve parlak bir tüy yapısı kazandırır. Obesite ve karaciğer hastalıklarının tedavilerine destek olur ve alerji semptomlarının azalmasını sağlar.
* Simbiyotikler immun sistemi destekler ve zararlı patojenlerin bağırsaklara kolonize olmalarına engel olurlar. Probio Life özellikle kötü koşullarda sindirim sistemi mikroflorasındaki dengenin bozulmasını önler.
* Dışkının normal formunu korumasına yardım eder ve koku oluşmasını azaltır. İshal ve kabızlığın düzelmesine yardımcı olur. Mama/yem değişikliklerinde veya bağışıklığın düştüğü durumlarda ortaya çıkabilecek sorunları önler.
* Probio Life’ın içinde ayrıca besleyici değeri fazla olan ve yüksek oranda protein, amino asitler, maya metabolitleri, vitaminler (özellikle B grubu) ve mineraller içeren inaktif maya bulunmaktadır.

BİLEŞİMİ: (1 kg için)                       Miktar ve Birim
Vitamin A                                             2.000.000 IU
Vitamin D3                                           1.000.000 IU
Vitamin E                                                  15.000 IU
Vitamin C                                                  10.000 IU
Vitamin K                                                   2.400 mg
Vitamin H, biotin                                             40 mg
Zn (organik)                                               1.000 mg
Se (organik)                                                 0.35 mg
Probiyotik (micro-encapsulated
E. faecium  NCIMB 10415)*                    1x 1012 cfu
Prebiyotik
İnaktif maya
Aroma
* E. faecium  NCIMB 10415’in köpek ve  kedi, kullanımı için Avrupa birliği (EU) onayına sahiptir.
Kullanım şekli
Köpek;2gr Probio life   kuru mama veya yaş mama ile günlük bir öğün verilmesi yeterlidir.
Kedi;  1 gr Probio life kuru mama veya yaş mama ile günlük bir öğün verilmesi yeterlidir.

Yorum Yap

İade & Değişim Süreci Kaç Gündür?
Siparişin teslimatından sonraki 7 iş günü içerisindedir.

 

İade & Değişim Ücretli midir?
İade & Değişim talebiyle petimce.com'a gönderdiğiniz ürünlerin tüm kargo masrafları firmamıza aittir.

 

Hangi Ürün/Ürünler İade & Değişim Kapsamına Girmez?
Etiketi koparılmış yada hızlı tahrip olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Akvaryum malzemeleri kapalı ambalajdaki vitamin ve besin takviyeleri gibi ürünler açılmış,denenmiş ve bozulmuş, kullanılmış olmaları halinde iade edilemez.

 

Hangi Ürün/Ürünler İade & Değişim Kapsamına Girer?
Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş ürünler acil iade kapsamına girmektedir. Gelen ürün beğenilmediği ve kullanılmadığı(etiketi koparılmamış) durumda iade & değişim kapsamına girmektedir.

 

İade & Değişim Süreci Nasıl Başlatılır?
İade & değişim yapmak istediğiniz ürünlerin yer aldığı siparişi, hesabım > siparişlerim bölümünden bulduktan sonra butonuna tıklayınız. Karşınıza gelen form aracılığıyla istediğiniz ürünü iade & değişim olarak gönderebilirsiniz. Eğer "İade Talebi Oluştur" butonunu siparişlerim bölümünde göremiyorsanız, iade & değişim süreci sona ermiş demektir.

 

İnternet Sitesinden İade & Değişim Talebi Oluşturdum, Şimdi Ne Yapmam Gerekiyor?
En yakın MNG Kargo şubelerine gidip, ürünleri KC SANAL MAĞAZA İNŞ.DAN.LTD.ŞTİ Kocaeli Gebze karşı ödemeli olarak göndermek istediğinizi söylemelisiniz.

 

Resmi Firma Adı ve Adresi Nedir?
Firma Adı: KC SANAL MAĞAZA İNŞ.DAN.SAN.ve TİC.LTD.ŞTİ
Adres      : OSMANYILMAZ MAH. 620/3 SOK. NO: 6 /3 GEBZE KOCAELİ

 

Ürünlerimi Başka Kargo Firmaları İle Gönderebilir Miyim?
MNG Kargo haricinde diğer kargo firmaları ile yapılan gönderilerin kargo ücreti göndericiye aittir. Diğer kargo firmaları ile karşı ödemeli gönderilen ürünler firmamız tarafından teslim alınmayacaktır.

 

Ürünleri Kargo İle Gönderdim Şimdi Ne Olacak?
İade & Değişim işlemlerinin başlatılabilmesi için, öncelikle göndermiş olduğunuz ürünlerin bizlere ulaşması gerekmektedir. Ürünler bizlere ulaşıp, iade & değişim talebi onaylandıktan sonra hesabınıza, ürünlerin toplam tutarı "Değişim Puanı" olarak tanımlanır. Bu tutar tanımlandıktan sonra yeni bir sipariş oluşturularak değişim puanınızı kullanabilirsiniz. Para iadesi istemişseniz gönderdiğiniz IBAN numarasına para iadesi yapılacaktır. Tüm bu süreçleri iade taleplerim bölümünden takip edebilirsiniz. Ayrıca kapıda ödeme ve kargo bedelleri gibi ürün dışı tutar iadeleri yapılmamaktadır.

 

Kapıda Ödeme İle Verilen Siparişlerinin Para İadesi Nasıl Yapılır?
İade talebi oluştururken, vermiş olduğunuz IBAN numarasına tanımlı olan kartınıza 15 iş gün içinde iade işlemi gerçekleştirilir. Vermiş olduğunuz bilgiler yanlış ise para banka tarafından petimce.com’a iade edilir ve bu gecikmeden petimce.com sorumlu değildir, daha sonra doğru bilgileri tarafımıza bildirdiği sürece aynı işlem tekrar yapılır. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda yada banka kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve petimce.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

 

Kredi Kartı İle Verilen Siparişlerinin Para İadesi Nasıl Yapılır?
Siparişinizi oluştururken kullanmış olduğunuz kredi kartı yada banka kartına iade yapılır. Eğer iade esnasında sistemsel bir sorun yaşanırsa; iade talebi oluştururken, vermiş olduğunuz IBAN numarasına tanımlı olan kartınıza 15 iş günü içinde iade işlemi gerçekleştirilir. Vermiş olduğunuz bilgiler yanlış ise para banka tarafından petimce.com’a iade edilir ve bu gecikmeden petimce.com sorumlu değildir, daha sonra doğru bilgileri tarafımıza bildirdiği sürece aynı işlem tekrar yapılır. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda yada banka kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve petimce.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

 

İade Edilen Ürünün/Ürünlerin Geri Ödemesi Ne Zaman Yapılır?
Ürünler bize ulaştıktan sonra, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra petimce.com tarafından kredi kartınıza yada vermiş olduğunuz banka kartına 15 iş gün içinde iade işlemi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda yada banka kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve petimce.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

 

Taksitli Alışverişlerde Tutar İadesi Neden Taksitli Yapılır?
Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak yapılmaktadır.

Saygılarımızla,
petimce.com Ekibi.

HAFTA İÇİ Saat:20:00'a kadar verilen İSTANBUL teslimatıları ERTESİ GÜN Kapınızda.

CUMARTESİ Saat 17:00'a kadar gelen siparişler PAZARTESİ günü Kapınızda.

CUMARTESİ 17:00'dan sonra ve PAZAR Günü verilen siparişler SALI günü Kapınızda