Sera Bio Nitrivec Bakteri Kültürü 50 Ml

Barkod : 4001942037303
%23
42,85
33,00
Aynı Gün Kargo Hediye Para Alışveriş Listeme Ekle
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Sera Bio Nitrivec Bakteri Kültürü 50 Ml

  Yüksek kalitede akvaryum suyu arıtımı yapan farklı bir bakteri karışımı.

  Sera Bio Nitrivec, amonyak ve nitrit artışını engeller. Sera Bio Nitrivec kullanıldığında balıklar 24 saat sonra suya bırakılabilir.

  Biyolokik olarak sağlıklı akvaryum suyu
  Bir sera biyoteknoloji ürünü olan sera bio nitrivec, amonyum ve nitriti arıtıcı bakteriler sayesinde yok edilir. Eklenen mineral volkanik kaya kirleticileri, bulanıklığı etkili şekilde yok ederek arındırıcı bakteriler için alan açar. Volkanik kayada kalsiyum, potasyum ve magnezyum depoludur – bir akvaryumda sabit bulunması gereken mineraller gereklidir. Sağlıklı, temiz ve biyolojik olarak aktif su için.

  KARGO TESLİM UYARISI

  Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı telefon veya mail ile birlikte şirketimize bildirilmelidir. TUTANAK TUTULMAMIŞ HİÇBİR HASARLI ve EKSİK ÜRÜN BİLDİRİMİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR. Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka tarafımıza bildirilmelidir. Şirketimizin haberi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

   

  Whatsapp: 0 555 038 17 38

  TEL            : 0 262 642 17 38

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.