Versele Laga Prestige Tropikal Finch Yemi 500 Gr

Barkod : 5410340215197
%14
17,35
14,90
Aynı Gün Kargo Hediye Para Alışveriş Listeme Ekle
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Versele Laga Prestige Tropikal Finch Yemi 500 Gr

  Versele-Laga Tropikal Finches tüm tropikal kuşlar için uygun bir yemdir. Tropikal Finchler sıcak iklim kuşlarıdır. Bu gruba ait kuşların birçoğu Avusturalya (Zebra Finch, Gold Finch) ve Afrika'da (waxbill) bulunur. Çoğunluğu tohumla beslenir. Yaban hayatında bulunan olgunlaşmamış tohumlar ve olgunlaşmamış çim tohumlarını tercih ederler. Bu sayede dengeli bir tohum karışımı ana yem olarak bu kuşlar tarafından kolayca tercih edilecektir. İnce öğütülmüş tohum tanecikleri de daha küçük boydaki finchler tarafından kolayca kabul edilebilir.
  İçindekiler: Sarı Darı, Sarı Panicum, Kanarya Tohumu, Kırmızı Panicum, Kırmızı Darı, Nijer Tohumu.

  Günlük Kullanım Miktarı: Kuşun yaşına ve türüne göre değişiklik gösterebilmek ile beraber ilk beslemelerde, yemin bolca verilerek, kuşun günlük tüketim miktarının
  gözlenerek belirlenmesi tavsiye edilir.

  KARGO TESLİM UYARISI

  Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı telefon veya mail ile birlikte şirketimize bildirilmelidir. TUTANAK TUTULMAMIŞ HİÇBİR HASARLI ve EKSİK ÜRÜN BİLDİRİMİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR. Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka tarafımıza bildirilmelidir. Şirketimizin haberi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

   

  Whatsapp: 0 555 038 17 38

  TEL            : 0 262 642 17 38

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.